Druhy prováděných oprav

Mechanické

Veškeré opravy a výměny podvozkových částí jako např. čepů, ramen, poloos, zavěšení, tlumičů, silentbloků, brzdových kotoučů a desek, řízení, náprav atd. Dále převodových skříní, spojkových setů, motorů benzínových i dieselových např. rozvodů, těsnění pod hlavou, výměny ventilů vč. zabrušování, přetěsňování, opravy vod. systémů, chladičů, výměny výfuků aj.

Elektro

Opravy na vozidlech se závadou na elektroinstalaci, opravy řídících jednotek, výměny a nakonfigurování ŘJ, odblokování zablokovaných ŘJ všech typů (mot. ŘJ,airbag, UCB,UCH), opravy a načtení klíčů s DO a startovacích karet vč. dodání a konfigurace nových karet a klíčů, opravy a výměny alternátorů, startérů, seřizování světel, prodej autobaterií, el. stahovacích mechanismů oken, kompletní diagnostika s přeprogramovaním, opravy digitálních přístrojových desek aj.

Diagnostika

Provádění diagnostiky vozidel od starších R5, R11, R19, R21 až po nejnovější modely Laguna III, Megane III, Koleos aj. Výmaz chyb všech jednotek, stanovení závady, reprogramace, deblokace, konfigurace systémů ABS, ESP, airbagy, aj.

Karosářské

Veškeré opravy bouraných vozidel rovnání, vyklepání, spasování dílů. Náhradní díly pro opravu zajištěny nové nebo použité, dle požadavků zákazníka. Výměny zkorodvaných prahů, či lemů blatníků a také provádíme výměnu autoskel aj.

Pneuservis

Vyzouvání, přezouvání, vyvažování pneu od 12" až po 18" disků plechových i Alu, nabíjecí i nalepovací Zn závaží, lepení a opravy pneu.

Prodej Alu i plechových disků, nových letních i zimních pneu na všechny typy vozidel, aj.

Lakýrnické

Zajišťujeme jak kompletní nástřik vozidla, tak lakování jednotlivých dílů na u nás opravovaná vozidla originálními laky a odstíny. Dále v rámci oprav provádíme tmelení, broušení, zalešťování aj.

Prohlídky vozidel

Provádíme kompletní proglídky vozidel před i po STK i s opravou a výměnou vadných dílů, po dohodě zajistíme i provedení STK, zimní a jarní prohlídky v rozsahu garančních proHlídek, dále prohlídky, opravy, plnění klimatizací aj.